Cor van der Woerd - St. Bavo te Haarlem

Cor van der Woerd - St. Bavo te Haarlem kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - St. Bavo te Haarlem kopen? Bied vanaf 45!Cor van der Woerd - St. Bavo te Haarlem kopen? Bied vanaf 45!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 51 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie handgekleurde ets van Cor van der Woerd (1901-1994). Prent op leeftijd, papier is egaal wat verkleurd. Er zit een klein randje passe partout om, verdient het om opnieuw ingerlijst te worden.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, papier is egaal wat verkleurd.

Cor van der Woerd (1901-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
51 cm
32 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:23
Eindtijd:27-08-2022 om 22:11
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland