Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets.

Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!Cor van der Woerd - Twee berkjes, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpLandschap
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen15 cm x 23 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie drogenaald ets van Cor van der Woerd (1901-1994). Prent op leeftijd, papier is egaal wat verkleurd.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, papier is egaal wat verkleurd. Er zit een klein randje passe partout om, verdient het om opnieuw ingerlijst te worden.

Cor van der Woerd (1901-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (997)
23 cm
15 cm
Starttijd:25-07-2022 om 13:31
Eindtijd:05-08-2022 om 22:45
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland