Cor van der Woerd - Vispoortje Harderwijk, originele ets.

Cor van der Woerd - Vispoortje Harderwijk, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!
Cor van der Woerd - Vispoortje Harderwijk, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!Cor van der Woerd - Vispoortje Harderwijk, originele ets. kopen? Bied vanaf 45!
  • Cor van der Woerd (1901-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekDroge Naald
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen20 cm x 24 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie drogenaald ets van Cor van der Woerd (1901-1994). Prent op leeftijd, de indruk is goed (de genoemde maat is  van indruk en signatuur tezamen).  Let op, hoewel de indruk van de ets in goede staat is zitten er rondom de prent diverse sporen van een vorige inlijsting. Dot valt weg bij gebruik van een nieuw passe partout. Het werk is ook opgeplakt op karton.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, papier is egaal wat verkleurd. Er zit een klein randje passe partout om, verdient het om opnieuw ingerlijst te worden.

Cor van der Woerd (1901-1994)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (89)

2162 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1029)
24 cm
20 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:39
Eindtijd:27-08-2022 om 22:36
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland