Cornelis Brandenburg - Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal - Verkocht

Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal kopen? Bied vanaf 120!Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal kopen? Bied vanaf 120!Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal kopen? Bied vanaf 120!Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal kopen? Bied vanaf 120!Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal kopen? Bied vanaf 120!Corn. Brandenburg - 1884 1954 - Zwanenburgwal kopen? Bied vanaf 120!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Zwanenburgwal - Amsterdam.

De Jodenbreestraat en de Jodenhouttuinen waren bekende plaatsen in het Amsterdam van Brandenburg, want hier werd op zondag de befaamde joodse markt gehouden. In hoofdstuk 8 ( uit zijn oevre-boek van Brandenburg ) wordt een ets van Witsen van deze plaats vergeleken met deze ets. De afgebeelde huizen bestaan niet meer, want op deze plaats staat nu de Stopera.

Rechtsonder met potlood gesigneerd.
Linksonder met potlood : Zwanenburgwal.
Ets is afgebeeld en beschreven in zijn oevre-boek onder nummer : CB016M
Ets : 24 x 30 cm.
Ets is zuurvrij en in zeer goede staat.
Ets met passe-partout ( zuurvrij ) en lijst : 42 x 47 cm.
Passe-partout in zeer goede staat.

Antieke lijst heeft gebruikssporen.

Bij aankoop van deze ets krijgt u zijn oevre-boek er gratis bij.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland