| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Keizersgracht – Reguliersgracht ( zomer ).
De ets is afgebeeld en beschreven in zijn oeuvre-boek onder nr.: CB 115M.
Deze ets van de kruising van de Keizersgracht en de Reguliersgracht is
populair bij de toeristen, omdat men daar beide grachten met een groot
aantal bruggen kan zien.
Ook beeldende kunstenaars hebben dit punt vastgelegd en ook Brandenburg
heeft dat uiteraard gedaan.
Ets : 42 x 53 cm.
De ets is zuurvrij en in zeer goede staat.
Rechtsonder met potlood gesigneerd.
Linksonder met potlood : Keizersgracht - Reguliersgracht
Met zuurvrij passe-partout en lijst : 63 x 73 cm.
Passe-partout in zeer goede staat, lijst heeft kleine gebruikssporen.
Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.
================================================================
Cornelis Brandenburg is geboren in het jaar 1884 te Wormerveer.
In het jaar 1902 verhuisde hij naar Amsterdam en studeerde aan de Teekenschool voor Kunstambachten.
Als plateelschilder werkte hij bij "De Distel" in Amsterdam.
Hierna concentreerde hij zich volledig op het etsen en is de belangrijkste etser van de Amsterdamsche Grachten.
Meer dan 100 etsen van Amsterdam en hiervan heeft het Archief van Amsterdam meer dan 60 etsen.
In het jaar 1954 overleed hij in Amsterdam.
Van zijn werk is een boek verschenen met al zijn etsen.
| Transport | |
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland |
| Garantie | |