Cornelis Brandenburg - Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) - Verkocht

Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) kopen? Bied vanaf 90!Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) kopen? Bied vanaf 90!Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) kopen? Bied vanaf 90!Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) kopen? Bied vanaf 90!Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) kopen? Bied vanaf 90!Corn. Brandenburg - Geen titel (lokatie onbekend) kopen? Bied vanaf 90!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 1900 t/m 1944
Gesigneerd Handgesigneerd

Geen Titel (lokatie onbekend).

Ets is beschreven en afgebeeld in zijn boek onder nummer : CB 149 M.

Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.

Ets : 32 x 25 cm. Met passe-partout en lijst : 47 x 40 cm (maat is ongeveer).

Ets,  p.p. en lijst zijn in goede staat.

Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland