Cornelis Brandenburg - Cornelis Brandenburg - aquarel - Groenburgwal met de Zuiderkerk (Amsterdam) - Verkocht

Cornelis Brandenburg - aquarel - Groenburgwal met de Zuiderkerk (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 250!
Tekening / Aquarel

Cornelis Brandenburg - aquarel - Groenburgwal met de Zuiderkerk (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 250!Cornelis Brandenburg - aquarel - Groenburgwal met de Zuiderkerk (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 250!Cornelis Brandenburg - aquarel - Groenburgwal met de Zuiderkerk (Amsterdam) kopen? Bied vanaf 250!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Aquarel. Gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 61 x 47 cm. Ingelijst. Lijstmaat 81 x 67 cm.