Grote ets van de Martinitoren in Groningen. Beeldmaat 43 cm x 29 cm. Zeer mooie staat maar op karton en in zuurvrij passe partout. Zet er een nieuwe lijst omheen en de ets kan aan de muur. Met potlood gesigneerd en betiteld.