Cornelis Brandenburg - Cornelis Brandenburg - Verkocht

Cornelis Brandenburg kopen? Bied vanaf 65!
Tekening / Aquarel

Cornelis Brandenburg kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg kopen? Bied vanaf 65!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Cornelis Brandenburg, 1883 - 1954, etser, (politiek)tekenaar, aquarellist, plateelschilder. Lid van Arti.

Afmeting 24 x 32 cm

Gesigneerd met potlood

Zwanenburgwal in Amsterdam