| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
Cornelis Brandenburg, ets, Koepelkerk
Ets van de Koepelkerk te Amsterdam door Cornelis Brandenburg.
Ets achter passe-partout. Afmeting: 23 bij 41,5 cm. Zichtmaat: 12 bij 31,5 cm. Signatuur in potlood (ro) en plaatsaanduiding in potlood (lo).
Met lijst 30 x 45 cm
| Transport | |
| Garantie | |