Cornelis Brandenburg - Cornelis Brandenburg Koepelkerk - Verkocht

Cornelis Brandenburg  Koepelkerk  kopen? Bied vanaf 65!
Tekening / Aquarel

Cornelis Brandenburg  Koepelkerk  kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg  Koepelkerk  kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg  Koepelkerk  kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg  Koepelkerk  kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg  Koepelkerk  kopen? Bied vanaf 65!Cornelis Brandenburg  Koepelkerk  kopen? Bied vanaf 65!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Periode 1900 t/m 1944

Cornelis Brandenburg, ets, Koepelkerk

Ets van de Koepelkerk te Amsterdam door Cornelis Brandenburg.

Ets achter passe-partout. Afmeting: 23 bij 41,5 cm. Zichtmaat: 12 bij 31,5 cm. Signatuur in potlood (ro) en plaatsaanduiding in potlood (lo).

Met lijst 30 x 45 cm