| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1900 t/m 1944 |
| Techniek | Ets |
| Drager | Papier |
| Onderwerp | Stadsgezicht |
| Ingelijst | Ingelijst |
| Afmetingen | 30 x 23 cm (h x b) |
| Incl. lijst | 49 x 40 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Sneeuwets Damrak, Ingang Oudezijds Armsteeg, winter.
Ets is beschreven en afgebeeld in zijn boek onder nummer : CB 066 M.
Weer een voorbeeld van twee etsen van hetzelfde punt in de zomer en in de winter. Bij de ets van de O.Z. Kolk is gewezen op de spiegelingin het gladde water. Het water van het druk bevaren Damrak is nooit zo spiegelglad, en dit stelt weer andere eisen aan de vaardigheid van de kunstenaar. Brandenburg toont hier dat hij aan deze eisen kan voldoen.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Ets : 30 x 23 cm. ???? met passe-partout en lijst : 49 x 40 cm.
Ets, p.p. en lijst zijn in goede staat.
Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland | ||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 5 kg.
| Garantie | |||