Cornelis Brandenburg: Ets, Koepelkerk Amsterdam - Verkocht

Cornelis Brandenburg: Ets, Koepelkerk Amsterdam kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 12,00

Geplaatst door  antiquariaatvandersteur

10 verkochte items
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige en beroemde ets van Cornelis Brandenburg (1884 - 1954). Deze ets van de koepelkerk in Amsterdam zit achter een passe-partout (groen).
Afmetingen: 28 x 48 cm (plaatmaat), 12,5 x 32 (beeldmaat).
Conditie: Prachtige conditie. Linkerhoek van passe-partout is beschadigd.

Dit item is verkocht voor 12,00
Starttijd:01-11-2016 om 12:13
Eindtijd:15-11-2016 om 12:13
Biedingen (2)
h-g-art
10 nov. / 10:46
€ 12
Etsenshop
02 nov. / 19:55
€ 10