Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtige en beroemde ets van Cornelis Brandenburg (1884 - 1954). Deze ets van de koepelkerk in Amsterdam zit achter een passe-partout (groen).
Afmetingen: 28 x 48 cm (plaatmaat), 12,5 x 32 (beeldmaat).
Conditie: Prachtige conditie. Linkerhoek van passe-partout is beschadigd.