Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. - Verkocht

Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!

Verkoopprijs: € 59,00

Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!

Geplaatst door  artb
FA. (7)

101 verkochte items
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Jaartal1920
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
Lijst97 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplageonbekend
Deze sneeuwets van de Oude Kerk is één van de grootste etsen van Cornelis Brandenburg.
Deze prachtige ets wordt zeer gewaardeerd.

De ets staat afgebeeld en beschreven in zijn oeuvre-boek onder nummer : CB027M.

Deze ets is destijds ( 11 jaar geleden ) aangekocht bij de Veiling De Eland.

Voor de liefhebbers een prachtige ets.

=====================================================

In de originele staat en goed gelijst.

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  artb
FA. (7)

101 verkochte items
73 cm
97 cm
55 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 59,00
Starttijd:05-12-2019 om 20:02
Eindtijd:12-12-2019 om 21:13
present88
11 dec. / 22:45
€ 59