Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. - Verkocht

Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!
Grafiek (handgesigneerd)

Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!Cornelis Brandenburg - Oudekerksplein. kopen? Bied vanaf 59!
  • Cornelis Brandenburg (1884-1954)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1920
Techniek Ets
Stijl Klassiek
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 70 x 55 cm (h x b)
Incl. lijst 97 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage onbekend
Deze sneeuwets van de Oude Kerk is één van de grootste etsen van Cornelis Brandenburg.
Deze prachtige ets wordt zeer gewaardeerd.

De ets staat afgebeeld en beschreven in zijn oeuvre-boek onder nummer : CB027M.

Deze ets is destijds ( 11 jaar geleden ) aangekocht bij de Veiling De Eland.

Voor de liefhebbers een prachtige ets.

=====================================================

In de originele staat en goed gelijst.

Cornelis Brandenburg (1884-1954)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (12)

Geplaatst door  artb
100 verkochte items
Alle items (0)
73 cm
97 cm
55 cm
70 cm