Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Ets |
Onderwerp | Stadsgezicht |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 25 cm (h x b) |
Incl. lijst | 50 x 38.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets van de Spiegelgracht (kruising Prinsengracht).
Ets is beschreven en afgebeeld in zijn boek onder nummer : CB 142 M.
Ets is rechtsonder met potlood gesigneerd.
Zuurvrije ets : 33 x 25 cm. Met lijst : 50 x 38,5 cm.
Ets , zuurvrije passe-partout en lijst zijn in goede staat.
Bij aankoop, het boekje Cornelis Brandenburg - een oeuvre-overzicht - GRATIS.
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Roelofarendsveen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.