FA. (8)

Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst

Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Cornelis de Zeeuw - Molen in landschap - Gouache, Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
Alle items van deze verkoper (44)
  • Cornelis de Zeeuw
TechniekGouache
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 40 cm (h x b)
Lijst44 cm x 54 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
30 D5
Cornelis de Zeeuw
Molen in landschap
Gouache
28 x 40 cm
44 x 54 cm
Geen glasplaat in lijst, middenonder lichte verkleuring.

ConditieRedelijk

Cornelis de Zeeuw

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  daanj
FA. (28)

438 verkochte items
54 cm
44 cm
40 cm
28 cm
Starttijd:23-02-2022 om 20:31
Eindtijd:28-02-2022 om 21:29
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieBreda of Amsterdam, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa