Mooi schilderij in olieverf door Cornelis Pouderoijen van een boederij en stallingen.
Cornelis Pouderoijen was schilder, tekenaar, docent aan academie. Geboren in 1868 te Rotterdam en overleden in 1948 te Nijmegen.
Leraar aan academie/universiteit
Tekenacademie (Rotterdam)vanaf 1897.
Opleiding Academie voor Beeldende Kunsten (Rotterdam).
lid van de vereniging (Arti, Amsterdam).
behaalde in 1890 een prijs in naakt-model-tekenen (Scheen 1981) vermoedelijk aan de academie te Rotterdam.
Het werk is in redelijke staat, gesigneerd onderaan en ingelijst.
37 x 31 cm zonder lijst; 52 x 47 cm met lijst.
Dit schilderij kan toegestuurd worden. Afhalen is ook mogelijk, nl. in Den Haag-zuid of in Gouda.