5. Cornelis Pouderoijen

Cornelis Pouderoijen (1868-1948)

1 aangeboden items / 1 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Cornelis POUDERIJEN (Rotterdam 1868 - Nijmegen 1948)

Cornelis Pouderoijen - Boerderij en stallingen kopen? Bied vanaf 75!

Cornelis Pouderoijen - Boerderij en stallingen

Geplaatst doorsnoetenromeo

Eindtijd16-05-2021 om 21:48

Afmetingen47 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst