Corry Ammerlaan - Dank - Beeld - Verkocht

Corry Ammerlaan - Dank - Beeld kopen? Bied vanaf 49!
Beeld / Object

Corry Ammerlaan - Dank - Beeld kopen? Bied vanaf 49!Corry Ammerlaan - Dank - Beeld kopen? Bied vanaf 49!Corry Ammerlaan - Dank - Beeld kopen? Bied vanaf 49!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Onderwerp Figuren
Afmetingen 28 x 5 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 700 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Sculptuur met twee figuren.
Kunstenaar: Corry Ammerlaan
Materiaal: Brons
Afmeting : 28 cm (inclusief sokkel)
Conditie: uitstekend.
Beeld in perfecte staat. Sokkel heeft een minimale beschadiging.
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (32)

Geplaatst door  mameren
278 verkochte items
Alle items (0)
5
28
5