Corry Ammerlaan - Gesigneerd bronzen beeldje " BALLERINA " - Verkocht

Corry Ammerlaan - Gesigneerd bronzen beeldje " BALLERINA " kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,00

Corry Ammerlaan - Gesigneerd bronzen beeldje " BALLERINA " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Gesigneerd bronzen beeldje " BALLERINA " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Gesigneerd bronzen beeldje " BALLERINA " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Gesigneerd bronzen beeldje " BALLERINA " kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Corry Ammerlaan (1947)
TypeVaria
StijlArt Deco
Afmetingen15 cm x 5 cm x 5 cm (h x b x d)
GemerktHandgesigneerd
Zeer mooi bronzen beeldje op marmeren voetje -" BALLERINA "
Heeft een totale hoogte van 15 cm.
Verkeert in prachtige staat.

Corry Ammerlaan (1947)

Alle items van deze designer(5)
Geplaatst door  tien
FA. (17)

803 verkochte items
5
15
5
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:14-09-2018 om 19:24
Eindtijd:18-09-2018 om 19:44
Biedingen (2)
diongilissen
18 sep. / 19:39
€ 40
singeldorp
18 sep. / 17:01
€ 35