Corry Ammerlaan - Prachtig beeld handdruk op grote voet

Corry Ammerlaan - Prachtig beeld handdruk op grote voet kopen? Bied vanaf 75!
Corry Ammerlaan - Prachtig beeld handdruk op grote voet kopen? Bied vanaf 75!Corry Ammerlaan - Prachtig beeld handdruk op grote voet kopen? Bied vanaf 75!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk Beeld / Object
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Brons
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Afmetingen 24 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht 450 gram
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtig beeld van Corry Ammerlaan

In mooie staat en op zwarte grote voet.
Zeer goed
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (30)

Geplaatst door  Celeste1
Lid sinds 2025
22 verkochte items
Alle items (3)
12
24
3