Corry Ammerlaan - Prachtig beeld handdruk op grote voet
Omschrijving
Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerk
Beeld / Object
Periode
2000 t/m Heden
Techniek
Brons
Stijl
Modern
Onderwerp
Figuren
Afmetingen
24 x 12 x 3 cm (h x b x d)
Gewicht
450 gram
Gesigneerd
Handgesigneerd
Prachtig beeld van Corry Ammerlaan
In mooie staat en op zwarte grote voet.
Zeer Goed
Zeer goed
Tot 2 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25