Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " - Verkocht

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!
Varia

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN " kopen? Bied vanaf 35!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerkVaria
StijlMinimalistisch
Afmetingen11.5 x 8.5 x 3.5 cm (h x b x d)
GemerktOngesigneerd
Prachtig beeldje met de titel " OMARMEN "
Schitterend beeldje dat in perfecte staat verkeert.
Binnen Nederland € 8,60

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze designer (12)

Geplaatst door  tien
902 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
8.5
11.5
3.5

ObjectlocatieTilburg,  Nederland
Starttijd18-12-2018 om 21:59
Eindtijd21-12-2018 om 19:19
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken