Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " ELKAAR OMARMEN " - Verkocht

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " ELKAAR OMARMEN " kopen? Bied vanaf 45!
Beeld / Object

Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " ELKAAR OMARMEN " kopen? Bied vanaf 45!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " ELKAAR OMARMEN " kopen? Bied vanaf 45!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " ELKAAR OMARMEN " kopen? Bied vanaf 45!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " ELKAAR OMARMEN " kopen? Bied vanaf 45!Corry Ammerlaan - Prachtig beeldje " ELKAAR OMARMEN " kopen? Bied vanaf 45!
  • Corry Ammerlaan (1947)
Type kunstwerkBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen14 x 10 x 5 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd
Het betreft een schitterend beeldje op marmeren sokkel.

Het geheel is 14 cm hoog.
Binnen Nederland € 8,95

Corry Ammerlaan (1947)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (11)

Geplaatst door  tien
905 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
10
14
5