Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen - Verkocht

Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 56,00

Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!Dagmar Baumann: Olieverf op doek, Z.T. citroenen kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
Alle items van deze verkoper (511)
  • Dagmar Baumann (1960)

Titel: Z.T. citroenen
Jaartal: 1991
Afmetingen doek: 50 cm x 70 cm
Gesigneerd: Ja, handgeschreven  (verso)
Materiaal: Olieverf op doek
Ingelijst: Nee, op spieraam
Conditie: In goede staat, maar de latjes van het spieraam zijn in het doek zichtbaar geworden.

Herkomst: Particuliere collectie

Administratieve code:

QQNF

Dagmar Baumann (1960)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (320)

Lid sinds 2010
44643 verkochte items
Dit item is verkocht voor 56,00
Starttijd:10-01-2018 om 09:35
Eindtijd:21-01-2018 om 09:35
Biedingen (14)
Klassiekers
17 jan. / 22:56
€ 56
Donsatijn
16 jan. / 12:32
€ 51
Klassiekers
16 jan. / 12:31
€ 46
Donsatijn
16 jan. / 12:31
€ 45
Klassiekers
16 jan. / 01:33
€ 40
Donsatijn
16 jan. / 00:52
€ 35
Klassiekers
16 jan. / 00:49
€ 30
Donsatijn
16 jan. / 00:49
€ 25
Donsatijn
12 jan. / 16:50
€ 13
Klassiekers
12 jan. / 16:50
€ 11
Donsatijn
12 jan. / 16:50
€ 10
Klassiekers
12 jan. / 16:50
€ 7
Donsatijn
12 jan. / 16:50
€ 5
Klassiekers
12 jan. / 13:32
€ 1