Dan Erceanu - Der Reiter - Verkocht

Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 39!
Grafiek (handgesigneerd)

Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 39!Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 39!Dan Erceanu - Der Reiter kopen? Bied vanaf 39!
  • Dan Erceanu (1943-2021)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlSurrealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
Afbeelding van hoge kwaliteit van kunstenaar Dan Erceanu
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bocholt, Duitsland
Binnen Duitsland € 11,00
Naar België € 21,50
Naar Duitsland € 11,00
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 40,00

Dan Erceanu (1943-2021)

Roemeens Roemeens Alle items van deze kunstenaar (6)

Geplaatst door  Nimbus4
Lid sinds 2017
233 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
40 cm
50 cm

ObjectlocatieBocholt,  Duitsland
Starttijd23-11-2023 om 11:30
Eindtijd2-12-2023 om 22:54
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken