Dan Erceanu - Zaubervogel - Verkocht

Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 29!

Verkoopprijs: € 33,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 29!Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 29!Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 29!Dan Erceanu - Zaubervogel kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Dan Erceanu (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
StijlSurrealistisch
OnderwerpHistorisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afbeelding van hoge kwaliteit van kunstenaar Dan Erceanu

Dan Erceanu (1943)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Nimbus4
FA. (5)

Lid sinds 2017
205 verkochte items
40 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 33,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2020 om 15:18
Eindtijd:04-10-2020 om 21:52
ACosmatu
04 okt. / 21:42
€ 29