Dana Andreev - Fury. Lags

Dana Andreev - Fury. Lags kopen? Bied vanaf 250!
Dana Andreev - Fury. Lags kopen? Bied vanaf 250!Dana Andreev - Fury. Lags kopen? Bied vanaf 250!Dana Andreev - Fury. Lags kopen? Bied vanaf 250!Dana Andreev - Fury. Lags kopen? Bied vanaf 250!Dana Andreev - Fury. Lags kopen? Bied vanaf 250!Dana Andreev - Fury. Lags kopen? Bied vanaf 250!
  • Dana Andreev (1951)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1991
Techniek Aquarel
Drager Karton
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Afmetingen 59 x 88 cm (h x b)
Passe-partout 62 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
In de lijst zij twee tekeningen van Dana Audreev
Het werk is in prima staat en is in stijl ingelijst.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Alphen aan den rijn, Nederland

Dana Andreev (1951)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Ymedejong
Lid sinds 2018
0 verkochte items
90 cm
62 cm
88 cm
59 cm