Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Karakteristiek landschap van de Amerikaanse kunstenaar Daniel Lang. Ets op geschept papier, met potlood gesigneerd en genummerd (7/65), met blindstempel “manus presse”. In goede conditie; wel een paar lichte kreukjes in het beeld.
Afmetingen: 60cm x 46cm (blad), 33cm x 28cm (beeld)
ZZIM
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 8-10-2019 om 10:57 |
Eindtijd | 20-1-2020 om 15:11 |