Niet of onleesbaar gesigneerd - Dansend mannelijk naakt (Brons) - Verkocht

Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!
Beeld / Object

Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Dansend mannelijk naakt (Brons)

Beeld van zeer hoge kwaliteit.

Prachtig gestileerde vormen.

Kunstenaar mij niet bekend.

Afmetingen: Beeld incl. sokkel H40cm x B30cm (gewicht ca 7kg).

Sokkel van natuursteen 5cm hoog.

Starttijd12-10-2016 om 12:48
Eindtijd20-10-2016 om 11:08
Biedingen (0)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken