Niet of onleesbaar gesigneerd - Dansend mannelijk naakt (Brons) - Verkocht

Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!

Verkoopprijs: € 225,00

Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!Dansend mannelijk naakt (Brons) kopen? Bied vanaf 225!

Geplaatst door  aartsen
FA. (10)

135 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Niet of onleesbaar gesigneerd
TypeBeeld / Object

Dansend mannelijk naakt (Brons)

Beeld van zeer hoge kwaliteit.

Prachtig gestileerde vormen.

Kunstenaar mij niet bekend.

Afmetingen: Beeld incl. sokkel H40cm x B30cm (gewicht ca 7kg).

Sokkel van natuursteen 5cm hoog.

Niet of onleesbaar gesigneerd

Alle items van deze kunstenaar(47)
Geplaatst door  aartsen
FA. (10)

135 verkochte items
Dit item is verkocht voor 225,00
Starttijd:12-10-2016 om 12:48
Eindtijd:20-10-2016 om 11:08