David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 - Verkocht

David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 kopen? Bied vanaf 1!
Prenten & Uitgaves

David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 kopen? Bied vanaf 1!David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 kopen? Bied vanaf 1!David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 kopen? Bied vanaf 1!David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 kopen? Bied vanaf 1!David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 kopen? Bied vanaf 1!David Abraham Bueno de Mesquita - Hulde aan Professor Van der Waay - Kleurlitho 1916 kopen? Bied vanaf 1!
  • David Abraham Bueno de Mesquita (1889-1962)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
TechniekVaria
StijlRomantisch
Afmetingen30 x 57 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Kleurenlitho door David Abraham Bueno de Mesquita
Voorstelling n.a.v. het 25-jarig ambstjubileum van Prof. Nicolaas van der Waay
Losbladig, beeldmaat 30x57, bladmaat 44x70
Gesigneerd r.o. in de druk 'D.A,Bueno de Mesquita'
Gedateerd r.o. in de druk '1916'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
ConditieRedelijk
Foxing buiten de voorstelling en scheurtjes in de randen, eveneens buiten de voorstelling
Binnen Nederland € 10,00