Debora Duyvis - B9960, Breton's vrouw - Verkocht

Debora Duyvis - B9960, Breton's vrouw kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 57,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Debora Duyvis - B9960, Breton's vrouw kopen? Bied vanaf 50!Debora Duyvis - B9960, Breton's vrouw kopen? Bied vanaf 50!Debora Duyvis - B9960, Breton's vrouw kopen? Bied vanaf 50!Debora Duyvis - B9960, Breton's vrouw kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
Alle items van deze verkoper (23)
  • Debora Duyvis (1886-1974)
Jaartal1929
TechniekEts
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 cm x 13 cm (h x b)
Lijst34.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/40
B9960, D.G. Duyvis, Breton's vrouw, drogenaald ets, 1929, oplage 8/40, rechtsonder gesigneerd en gedateerd, verso titel, beeldmaat 18 x 13 cm, lijstmaat 34.5 x 28.5 cm.

Dit werk is op te halen op onze locatie in Nieuwersluis.
Voor verzendingen zijn we afhankelijk van koeriers.
ConditieRedelijk

Papier en Passe-Partout verkleurd door de tijd, lijst bevat oppervlaktevuil en slijtschade door de tijd.

Debora Duyvis (1886-1974)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1204 verkochte items
28.5 cm
34.5 cm
13 cm
18 cm
Dit item is verkocht voor 57,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:24-12-2020 om 14:53
Eindtijd:01-01-2020 om 19:50
94262
01 jan. / 17:43
€ 50