"in de jaren dertig van de vorige eeuw koos Debora Duyvis meestal motieven die ze op haar reizen had gezien tot onderwerp van haar gravures.Tot één van de meest geslaagde gravures in deze reeks behoort een uitzicht over een stadje op Ibiza uit 1937 " cit.uit De Nederlandse Kopergravure1900-1975 van Michiel Kersten. Afbeelding op bldz. 36.Het werk verkeert in excellente conditie met ruime marges op chamois papier. Met potlood gesigneerd en monogram en titel in de druk
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 10,00