Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 1978 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Canvas (Doek) |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Denny Jacobs (1945) is een erudiet en eigenzinnig mens die nog steeds inspiratie uit zijn jeugd in Beek-Ubbergen put.
Hij bezocht de Academie voor Beeldende Kunsten in Arnhem en de Amsterdamse Gerrit Rietveld Academie.
Hij woont en schildert in Arnhem op steenworp afstand van zijn huiskamer Cafe Meijers. Het aantal exposities dat hij inrichtte is niet meer te tellen.
In 1995 verzorgde het Henriëtte Polak Museum in Zutphen een overzichtstentoonstelling van zijn werk. Jacobs heeft vele bewonderaars. Kunstcritici typeren zijn werk als naïef realisme. In zijn naakten hanteert hij een romantisch realisme.
Olieverf op doek. Afmetingen:60 x 80 cm.
Datum van het werk: April 21, 1978 Gesigneerd: 'Jacobs 78'.
Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.
Conditie | |
Conditie | Goed |
In goede staat. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eemnes, Nederland |
Starttijd | 16-3-2023 om 11:35 |
Eindtijd | 25-3-2023 om 21:20 |
Objectlocatie | EEMNES, Nederland |