Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Fotografie |
Jaartal | 2000 |
Techniek | C-Print |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 45.2 x 32.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Deze foto is gemaakt tijdens een 'artist in residence' verblijf op Curaçao in 2000 en gepubliceerd in het fotoboek "Ay Dios, Curaçao Corazón Curacion", fotografie Diana Blok, teksten Jan Brokken, uitgave Paradox, 2001. Zie 3e (boek) en 4e afbeelding (tekst bij deze foto). Het boek is echter niet inbegrepen bij dit item!
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duivendrecht, Nederland |
Starttijd | 3-11-2021 om 18:10 |
Eindtijd | 8-11-2021 om 21:17 |