Diana Ross - I am Me 7" - Verkocht

Diana Ross - I am Me 7" kopen? Bied vanaf 1!
  • Diana Ross (1944)
TypeVinyl
Jaartal1982
TypeSingle
StijlDisco
Magazijnopruiming !

Diana Ross - I am Me / Muscles uit 1982
7-inch
Originele vinyl plaat ZONDER hoes

℗ 1982 RCA Records New York, N.Y.
Label: RCA – PB-13348
Format: Vinyl, 7", 45 RPM, Single,
US 1982

gebruikt
Vinyl kan krasjes bevatten
niet gedraaid/getest
geleverde item kan iets verschillen van de afbeelding”.

ConditieBeschadigd (Fair/Poor)

Het album is dusdanig zeldzaam dat het nog de moeite is om dit aan te bieden. Het album kan niet goed afgespeeld worden zonder dat de naald blijft hangen en kent duidelijk beschadigingen. En/of de hoes is zwaar beschadigd of niet meer aanwezig.

Diana Ross (1944)

Amerikaans Amerikaans

Geplaatst door  artleas
FA. (53)

Lid sinds 2018
88 verkochte items
Alle items van deze verkoper (34)
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:22-01-2023 om 16:48
Eindtijd:27-01-2023 om 15:48
artgift
22 jan. / 17:00
€ 1