Diane Bogaerts - Ongetiteld - Verkocht

Diane Bogaerts - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 250!

Verkoopprijs: € 230,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Diane Bogaerts - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 250!Diane Bogaerts - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 250!Diane Bogaerts - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 250!Diane Bogaerts - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 250!Diane Bogaerts - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
Alle items van deze verkoper (31)
  • Diane Bogaerts (1946)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
OnderwerpNaakt
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
Lijst73 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig 2e werk van deze Belgische kunstenares gemaakt in gemengde techniek; kenmerkende beeldtaal,  vermoedelijk uit de jaren 90 van de vorige eeuw. Voor de liefhebber

Ingelijst in eenvoudige atelierlijst achter plexiglas. Lijst heeft gebruikssporen. U krijgt de lijst gratis bij het werk

Diane Bogaerts (1946)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Kunstmakelaar

Lid sinds 2021
59 verkochte items
53 cm
73 cm
50 cm
65 cm
Dit item is verkocht voor 230,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-05-2021 om 22:57
Eindtijd:18-10-2021 om 23:55
Bietes
17 okt. / 16:34
€ 200