5. Diane Bogaerts

Diane Bogaerts (1946)

2 aangeboden items / 2 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

Diane BOGAERTS (Belgie 1946 )

Zie: http://www.dianebogaerts.be/index.html

Belgisch

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Diane Bogaerts - Ongetiteld kopen? Bied vanaf 250!

Diane Bogaerts - Ongetiteld

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd02-06-2021 om 22:37

TechniekAquarel
Afmetingen73 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst

Diane Bogaerts - Ongetiteld

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorKunstmakelaar

Eindtijd10-06-2021 om 22:18

TechniekAquarel
Afmetingen53 cm x 73 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst