Dick Ket - Linoleumsnede, Meisje in kinderstoel - Ingelijst - Verkocht

Dick Ket - Linoleumsnede, Meisje in kinderstoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
Bijzondere Uitgaves

Dick Ket - Linoleumsnede, Meisje in kinderstoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!Dick Ket - Linoleumsnede, Meisje in kinderstoel - Ingelijst kopen? Bied vanaf 40!
  • Dick Ket (1902-1940)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen54 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Afmetingen lijst: 54 cm x 43 cm
Afmetingen beeld: 31 cm x 22 cm

Deze fraai ingelijste linoleumsnede is afkomstig uit een cassette met 12 linoleumsneden naar ontwerp van Dick Ket (1902 - 1940), en betreft nummer 99 uit een oplage van 100 bij de tentoonstelling "Dick Ket 1902 - 1940 - de martelaar van het marterhaar" in het Museum voor Moderne Kunst Arnhem, 24 november 2001 - 15 april 2002. De linoleumplaten zijn afkomstig uit de collectie van het Museum voor Moderne Kunst Arnhem.

De linoleumsnedes zijn door Dick Ket in 1927, 1928 en 1929 vervaardigd. Originele afdrukken hiervan zijn zeer zeldzaam. De Linoleumplaten werden in een verzegelde kist teruggevonden in het museum en ter gelegenheid van de tentoonstelling opnieuw gedrukt door meesterdrukker Koos van Tol in een oplage van 100.

Administratieve code:

QQJV

Dick Ket (1902-1940)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (363)

Lid sinds 2010
49848 verkochte items
Alle items van deze verkoper (274)
43 cm
54 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd31-5-2019 om 19:53
Eindtijd7-6-2019 om 13:48
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken