Dick Tasma - Onbekend

Dick Tasma - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
Dick Tasma - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Dick Tasma - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Dick Tasma - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Dick Tasma - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!Dick Tasma - Onbekend kopen? Bied vanaf 50!
  • Dick Tasma (1951-2013)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2005
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst 35.5 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage V11/xxxv111
Dierbaar familielid is overleden. Dick Tasma was een goede vriend van hem. Ik heb veel werken geërfd van hem.

Dick Tasma (1951-2013)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Roosevaels
Lid sinds 2021
0 verkochte items
45 cm
35.5 cm
24 cm
20 cm