| Type kunstwerk | Fotografie |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
| Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
| Afmetingen | 17.2 x 19.5 cm (h x b) |
| Passe-partout | 26.5 x 28.5 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
collage van 4 foto's - elk ongeveer 8,5 x 10 cm - van een wilgeboom tot een boomcirkel; in passepartout.
zonder jaar, niet gesigneerd
Het combineren van gespiegelde (landschaps)foto's is een typerende werkwijze van Dick van Arkel
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||