Anton Martineau - ‘POETRY OF A DUAL TALENT’ - oplage 125 ex
Jan Beranek - Beranek voor Beranek glas studio. KOBALTBLAUW sierstuk.
Type kunstwerk | Fotografie |
Techniek | Silverprint (Klassieke Foto) |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Afmetingen | 17.2 x 19.5 cm (h x b) |
Passe-partout | 26.5 x 28.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
collage van 4 foto's - elk ongeveer 8,5 x 10 cm - van een wilgeboom tot een boomcirkel; in passepartout.
zonder jaar, niet gesigneerd
Het combineren van gespiegelde (landschaps)foto's is een typerende werkwijze van Dick van Arkel
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duivendrecht, Nederland |
Starttijd | 25-11-2018 om 23:40 |
Eindtijd | 10-12-2018 om 17:48 |