Dick Verdult - 3 x press here

Dick Verdult - 3 x press here kopen? Bied vanaf 45!
Dick Verdult - 3 x press here kopen? Bied vanaf 45!Dick Verdult - 3 x press here kopen? Bied vanaf 45!
  • Dick Verdult (1954)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
TechniekSjabloondruk
DragerChine collé
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Krachtig werk van de kunstenaar Koji Ogura (1933). Gesigneerd  en genummerd in potlood.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen in de schatkamer van galerie Rotor. Ook kunnen wij uw werken tijdelijk opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Dick Verdult (1954)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2223 verkochte items
Alle items van deze verkoper (990)
65 cm
50 cm
Starttijd:19-09-2022 om 12:30
Eindtijd:02-10-2022 om 21:05
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland