Kompas - Een geweldig mooi werkje van Diether Kressel -
Kenmerken:
* Jaartal: 1976 * Techniek: Ets * Drager: Papier * Ingelijst: Ingelijst * Afmetingen: 27.5 cm x 19.5 cm (h x b) * Lijst 29.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Hand-gesigneerd
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur.
Verzenden via Post.nl kan - 15 euro binnen NL buiten Nederland tegen de daadwerkelijk te maken kosten. (Aangetekend en verzekerd - altijd met verzendbewijs)
Ophalen in Leiderdorp heeft de voorkeur. Bij verzending wordt het werk uiterlijk binnen 5 dagen verzonden.U ontvangt altijd een verzendbewijs. Naar het buitenland: Altijd tegen de daadwerkelijk te maken kosten. Alle stukken worden aangetekend en verzekerd verzonden. Bij een glasplaat is 50% risico koper/ verkoper.
Goed
Het werk maakte eerder deel uit van de eigen Kunstveiling collectie.
Tot 2 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 17,50
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 25,25