Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000

Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!
Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!Dignum Dominicus Lammers - Eneas van Virgilius met 24 litho's in kleur - opl.1000 kopen? Bied vanaf 50!
  • Dignum Dominicus Lammers (1915-1990)
TypeKunstboeken
Jaartal1947
TechniekBoek met Originele Grafiek
OnderwerpHistorisch
Afmetingen35 cm x 26 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Hardcover, 382 pag.

Met 12 grote en 12 kleinere kleurenlitho's door D.D. Lammers.

Oplage 1000, ongenummerd.

Gewicht 2.6 kg.

in goede gebruikte staat. Lichte schaafjes/vlekjes e.d.

Dignum Dominicus Lammers (1915-1990)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Miles
FA. (37)

1388 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
26 cm
35 cm
Sluit over 6d 14u 51m 53s
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:25-09-2022 om 12:10
Eindtijd:08-10-2022 om 11:00