Dirk Baksteen - ets - Deemstering - Verkocht

Dirk Baksteen - ets - Deemstering kopen? Bied vanaf 85!

Verkoopprijs: € 85,00

Dirk Baksteen - ets - Deemstering kopen? Bied vanaf 85!Dirk Baksteen - ets - Deemstering kopen? Bied vanaf 85!Dirk Baksteen - ets - Deemstering kopen? Bied vanaf 85!Dirk Baksteen - ets - Deemstering kopen? Bied vanaf 85!Dirk Baksteen - ets - Deemstering kopen? Bied vanaf 85!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Dirk Baksteen (1886-1971)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1920. Voorstellende de Kempische staartmolen van Achterbos waarbij boer en boerin een gesprek voeren,

tweede molen in het verschiet. Gesigneerd rechtsonder. Epreuve d'artiste en Chine montée C/E linksonder.

Beeldmaat 20 x 25 cm. Bladmaat 28 x 33 cm. Losbladig. Droogstempel linksboven

Dirk Baksteen (1886-1971)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 85,00
Starttijd:28-04-2017 om 12:25
Eindtijd:12-05-2017 om 19:30
tantris
12 mei / 19:21
€ 85