Dirk Breed - Landschap met boompjes - Verkocht

Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!

Verkoopprijs: € 1.437,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!Dirk Breed - Landschap met boompjes kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  sixfeetunder

Lid sinds 2019
2 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Dirk Breed (1920-2004)
OnderwerpLandschap
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 56 cm (h x b)
Lijst51 cm x 57 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig en zeer typisch landschapswerk van de erg populaire en toch wat onderschatte schilder uit West-Friesland. Expressief kleurengebruik, klassiek moderne stijl, tussen Groninger Ploeg en Bergense School. Erg goede staat. Gesigneerd onderaan in het rood. Authenticiteit gegarandeerd. Eenzame man op een bootje in een kanaal. West-Friesland. Kolhorn ? Olie op doek. Ik heb het werk nog niet eerder op de markt gezien (online onderzoek). Staat ook niet in het boek over deze eigenzinnige schilder. Herkomst Friese moderne kunstgalerie. Foto's zijn zowel in een donkerdere omgeving genomen als bij daglicht. Beide heeft het schilderij nog steeds die levendige kleuren ! Een zeer mooi en gezocht werk van Dirk Breed. Er staat een klein rood streepje onder zijn handtekening onder de voornaam Dirk.

Het doek is volledig in orde. Ik zie geen verfschade. Kleuren zijn erg levendig. De lijst is typisch voor Dirk Breed, eenvoudig maar erg passend. Ook in goede staat.

Dirk Breed (1920-2004)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  sixfeetunder

Lid sinds 2019
2 verkochte items
57 cm
51 cm
56 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 1.437,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-12-2020 om 09:28
Eindtijd:19-12-2020 om 11:19
Goedvriend
19 dec. / 10:51
€ 1250