Deze print is van 1983. Aan de achterkant 3 x gestempeld en gesigneerd in potlood.
De afbeelding van dit werk is gebruikt op de omslag van het boekje "Amsterdam, 68 fotografische impressie's" uit 1946
Evt. verzenden in overlag.
Goed
Minimale beschadigringetjes aan de randen maar deze vallen onder het passe-partout.