5. Dirk de Herder

Dirk de Herder (1914-2003)

1 aangeboden items / 5 verkochte items

FA. (8 x Favoriet)

Dirk de HERDER (Rotterdam 1914 - ?? 2003)

Dirk de Herder - Oude vrouw met duiven kopen? Bied vanaf 249!

Dirk de Herder - Oude vrouw met duiven

Fotografie

Geplaatst doorBokito010

Eindtijd10-08-2021 om 21:13

TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen45.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst