Mooie zeefdruk van Dirk Huizer, met optische illusie. Het werk is door de maker met potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd. Het is een eigen druk van de kunstenaar. Ingelijst in houten lijst. Het geheel is in nieuwstaat.
Het werk kan zonder kosten worden opgehaald in Breda of op kosten van de koper worden verzonden door Swift Koeriers. Voor tarieven zie hieronder.
Nieuwstaat
koeriersdienst