Art deco donkerblauwe aardewerken fruittest met onderbord van Ditmar Urbach uit Tsjechie. Het donkerblauw is erg chique. In vrijwel nieuw staat en relatief zeldzaam. Zowel het bord als de fruittest zijn gemerkt aan de onderzijde. Het onderbord is 19,5 cm in diameter.
Nieuwstaat
In perfecte onbeschadigde ongebruikte staat
Tot 2 kg.
€ 10,00