Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) - Verkocht

Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) kopen? Bied vanaf 130!
Grafiek (handgesigneerd)

Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) kopen? Bied vanaf 130!Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) kopen? Bied vanaf 130!Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) kopen? Bied vanaf 130!Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) kopen? Bied vanaf 130!Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) kopen? Bied vanaf 130!Dolf Verlinden - Zonder Titel - Handgesigneerd & Ingelijst met Passepartout (1995) kopen? Bied vanaf 130!
  • Dolf Verlinden (1960)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1995
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 54 x 66 cm (h x b)
Incl. lijst 75.5 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 43/70

Kleurrijk werk van Verlinden.

Herkomst: Kunstcollectie Achmea.

Verlinden heeft een rijk ouvre in de kunsten en ambachten op zijn naam staan.
Bekwaam in fotografie, grafiek, hedendaagse kunst, beeldende kunst en olieverf.

Na zijn afgestuderen volgen vele exposities waaronder in het Groninger Museum.

Ophalen kan.
Bezorgen kan tegen een kilometervergoeding van €0,30
Verzenden met PostNL kan alleen zonder glas.

Werk & Passepartout in zeer goede staat. Lijst heeft lichte gebruikssporen.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Spaarndam gem. haarlem, Nederland

Dolf Verlinden (1960)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Solexico
Lid sinds 2020
97 verkochte items
Alle items (2)
88 cm
75.5 cm
66 cm
54 cm