Douglas Allsop zeefdruk - Verkocht

Douglas  Allsop  zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 30,00

Douglas  Allsop  zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Douglas  Allsop  zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Douglas  Allsop  zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Douglas  Allsop  zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Douglas  Allsop  zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
  • Douglas Allsop (1943)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtig origineel werk van deze kunstenaar.

40 x 40 cm.

Conditie zie foto s.

Nooit ingelijst geweest !

Douglas Allsop (1943)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  HetKunsthuys
FA. (12)

514 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:08-03-2017 om 07:45
Eindtijd:14-03-2017 om 21:50
Biedingen (10)
daanj
14 mrt. / 21:42
€ 30
keggestastok
14 mrt. / 21:42
€ 30
daanj
14 mrt. / 21:37
€ 25
teeuw141
14 mrt. / 21:37
€ 20
daanj
14 mrt. / 18:52
€ 17
pizzahut
14 mrt. / 18:52
€ 15
daanj
14 mrt. / 18:52
€ 11
pizzahut
14 mrt. / 18:52
€ 9
daanj
10 mrt. / 19:01
€ 3
Kimdegroot
10 mrt. / 00:03
€ 1